google-site-verification=ogR5DsMfLB1ByndLUa35_pL1HSpzOy2W7FC4_j6qPRI
%30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı

LG Su Arıtma Cihazı

Tarih: 22.04.2024 15:30
LG Su Arıtma Cihazı
LG su arıtma cihazları, bir çok kullanıcıının internet üzerinden ya da kapısına gelen satıcılar üzerinden LG markasını satın aldığını sanması ile satılan ürünlerdir.
LG Su Arıtma Cihazı
LG su arıtma cihazları, bir çok kullanıcıının internet üzerinden ya da kapısına gelen satıcılar üzerinden LG markasını satın aldığını sanması ile satılan ürünlerdir.

Burdanda anlaşılacağı üzerine, lg markası altında satılan su arıtma cihazlarının, geçmişten günümüze herhangi bir gerçekçiliği olmadığını belirtmek isteriz. Lg markası altında, satılan su arıtma cihazlarının, Tümünün sahte olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

İnternet üzerinde yazılan onlarca yazı makalenin hiçbirini okumadan ya da araştırma yapmadan lg su arıtma cihazı aldığını zanneden yüzlerce aile mevcut. Her gün bunun gibi onlarca kişiye rastlamaktayız.

Su Arıtma Cihazı günümüzde şüphesiz her ailenin en büyük ihtiyaçlarından biri, Ülkemizde bu sektörün çok karışık olmasının ve büyük markaların bu işe girememesinin en büyük sebeplerinden biri, Su arıtma cihazlarının profesyonel bir hizmet ve ekip tarafından sunulmasının gerektiği.

LG geçmiş dönemde bir su arıtma cihazı üretmiştir. Fakat bu suy arıtma cihazı asla bizim ülkemizde satışa sunulmadı. Taiwan ve hindistan’da belirli bir süre satılan bu ürün şuan satışta değildir.

Lg firması bu ürünü üretmek için, Taiwanda bir membran firması ile anlaşmış ve ürettiği ürünlerde bumembranları kullanmıştır. Sonrasında membran üretimi için bu firma ile anlaşmış ve lg membran ürettirmeye devam etmiştir.
Ülkemizdeki bir çok lg membranın sahte olduğunu sadece etiketinin farklı olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıdaki görselde LG firmasının üretiiği tezgah üstü su arıtma cihazını görebilirsiniz. Ürünü inceleyebilmeniz için linkide bırakıyorum. LG firmasının Hindistan sitesinde satılan bu ürünü rupi ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

Ülkemizde satılan LG Su Arıtma Cihazlarının Genellikle merdivenaltı ürünler olduğunu belirtmek isteriz.

LG su arıtma cihazını Aşağıdaki Linkten İnceleyebilirsiniz.


https://www.lg.com/in/water-purifiers/ww155npb/ 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...