%30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı %30 a Varan Lansman İndirimi Başladı

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Bianchi Su Arıtma sistemleri olarak “Mutlu Müşteriler” ilkesi ile yola çıkmış ve bu uğurda tüm üretim, pazarlama ve teknik destek alt yapımızı şekillendirdik. Suya dokunmak sağlığa, yaşam kalitesine dokunmak demektir. Bu yüzden müşterilerimize ürünlerimizle birlikte sağlık ve hizmet götürmeyi prensip edindik. Geliştirdiğimiz su arıtma sistemlerinde görsellik, işlevsellik ve müşteri beklentilerini ön plana aldık. Slim ve kompakt tasarımlar ile müşterilerimize sağlıklı su sağlarken aynı zamanda estetik çözümlerde sunuyoruz.

Bianchi Su Arıtma sistemleri olarak sektörümüzde yurtiçinde yerli üretim, endüstriyel, perakende ve kurumsal satış ile satış sonrası hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerimizi uluslararası alanlarda da farklı ülkelere ihraç ediyoruz. Bu sayede yerli ve milli gücümüzü arttırmaya destek vererek hizmetlerimizi dünyaya duyuruyoruz.
Bianchi Su Arıtma Sistemleri olarak kendimize “Mutlu Müşteriler” biriktirmeyi misyon haline getirdik. Müşteri memnuniyetinin sağlanması tam anlamı ile kaliteden geçmektedir. Bu nedenle tasarım, üretim ve hizmet alanlarımızda kalitemizi güçlendirerek sunuyoruz.

Bianchi Su Arıtma Sistemleri olarak vizyonumuz; yerli ve milli imkanlarla ürün geliştirerek uluslararası alanda ülkemizin adına katkı sağlamaktır. Sektörümüzde uluslararası düzeyde piyasa hakimi olarak dünyada yerli kaynaklarımızın kullanımına hız katmaktır.

Bianchi Su Arıtma Sistemleri sahip olduğu değerler ile hizmetlerini sunmaktadır. Değerlerimiz; Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, dürüst pazarlamadır. Dürüst pazarlama ilkemiz gereğince ürünlerimizin sahip olduğu özellikleri en ince ayrıntısına kadar müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...